خدمات - فناوری اطلاعات

امنیت اطلاعات Information Security


آزمون نفوذپذيري چه براي سازمان¬هايي كه از تجهيزات امن استفاده مي كنند و چه براي آن دسته از سازمان¬هايي كه در استقرار تجهيزات نرم افزاري، سخت افزاري و شبكه اي قوي، نوپا محسوب مي گردند، به عنوان يك روش ارزیابی قانونمند و قابل اتکا در جهت شناسايي آسيب پذيري¬هاي سيستم كاربرد وسيعي يافته است. تست نفوذپذیری یا تست نفوذ روشی برای تخمین میزان امنیت یک کامپیوتر (معمولا سرور) یا یک شبکه است که با شبیه‌سازی حملات یک حمله‌کننده (هکر) صورت می‌گیرد. آزمون نفوذ به منظور یافتن نقاط آسیب¬پذیر وب¬سایت¬ها، شبکه و زیرساخت فناوری اطلاعات یک مجموعه انجام می¬شود. آزمون نفوذ توسط کارشناسان خبره امنیت انجام میشود و در این آزمون پروسه¬ها و تکنیک¬هایی استفاده می¬شود که توسط هکرها برای نفوذ به سیستم های فاوا بکارگرفته می¬شود.

 

اهم خدمات در این حوزه :

 

 • مشاوره ، نظارت و بازبینی منظم امنیت حوزه فن آوری ارتباطات و اطلاعات سازمان/کسب و کار.
 • بازبینی و طراحی روال ها و فرآیندهای کاری و تدوین روال های امنیتی.
 • انجام تست کامل نفوذ (Penetration Test) برای شناسایی آسیب پذیری های امنیتی در شرایط وقوع حمله .
 • انجام خدمات ISMS و SOGP.
 • آموزش و بازآموزی پرسنل و متخصصین.

 

 

داده های عظیم   Big Data


داده‌های عظیم میتوانند بر اساس مشخصات زیر تعریف شوند:


حجم - مقدار داده‌های تولید شده در این زمینه بسیار مهم است. اندازه داده‌ها ارزش و پتانسیل داده‌های مورد توجه به آن را تعیین می‌کند تا جایی که میتوان تصمیم گرفت که داده عظیم محسوب میشود یا خیر. نام 'داده‌های عظیم' به خودی خود شامل موضوعی است که نشان دهنده رابطه با اندازه زیاد داده می باشد.


تنوع - جنبه بعدی در داده‌های عظیم تنوع آن است. این بدان معنی است که دسته بندی داده‌های عظیم به ضرورت نیاز شناسایی شده توسط تحلیلگران داده دارد.این به افراد کمک می‌کند تا داده‌های و ارتباطتشان را دقیق تر تحلیل کنند تا از مزایا و رعایت اهمیت داده‌های عظیم به طور موثر استفاده کنند.


نرخ تولید - اصطلاح 'نرخ تولید' در این موضوع به سرعت تولید داده اشاره دارد و یا چگونگی سرعت تولید و پردازش داده‌ها برای پاسخگویی به خواسته‌ و چالش‌های پیش رو در مسیر رشد و توسعه است.


ما از مشتریان مان برای سرمایه گذاری در داده های عظیم و ترکیب آن با اطلاعات دیگر حمایت میکنیم به منظور تولید بینش کسب و کار بهبود یافته .


 اهم خدمات در این حوزه :

 • تجزیه و تحلیل به عنوان یک سرویس
 • فهم تجزیه تحلیل داده های بزرگ
 • ارائه خدمات پلت فرمی داده های عظیم
 • استراتژی هوش  کسب و کار و تحول
 • خدمات بیمه داده های بزرگ
 • نوآوری بر روی ذخیره دادده های بزرگ
 • استراتژی های ذخیره داده های بزرگ
 • ادغام و بهینه سازی داده های بزرگ
 • اجرا فرآیند های کسب و کار بر روی داده های بزرگ

 

 

 

مشاوره Consultation


ارائه خدمات مشاوره ای و پیاده سازی روشهای بهبود در حوزه های خدماتی، تولیدی،بانکی و بیمه ای از دیگر خدمات گروه می باشد. این راهکارها در واحدهای خدماتی شامل مشاوره هایی از قبیل تدوین یا ارتقاء فرآیندهای سازمانی جهت افزایش کیفیت سرویس دهی واحد با استفاده از متودولوژی ITIL می باشد. همچنین ارائه روشهایی بر اساس قوانین هوش تجاری(BI) جهت تحلیل عملکرد واحد و محاسبه نسبت هزینه و درآمد با در نظر گرفتن شاخص هدف واحد، تجزیه و تحلیل نقاط هزینه ساز و استراتژی های مناسب جهت رسیدن به شاخص هدف طبق زمانبندی و ارائه راهکار جهت اعمال در خط سير بازاريابي مشتری با در نظر گرفتن شاخص هدف از جمله خدماتي است که اين گروه با استفاده از نرم افزار به مشتریان خود ارائه مي نمايد.

 

مشتریان


معرفی اجمالی گروه بین المللی سگال

این گروه ضمن بهره گيري از توانمندي گسترده در زمينه هاي مختلف مدیریتی، علمي، فني با همکاري جمعي از خبره ترين متخصصان مالی کشور، در زمينه اجرا، نظارت و مشاوره پروژه هاي مرتبط بصورت تخصصي خدمات مختلفی را در این حوزه با هدف توسعه حرفه، علوم و فناوری اطلاعات ارائه مینماید.

آخرین رویداد ها

با ما در ارتباط با شید

گروه بین المللی سگال
www.segalgroup.ir
کد پستی : 1586947818

88507363

info@segalgroup.ir

عضویت در خبر نامه

برای عضویت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید:

وب نویسان