محصولات - سفارش مشتری

سامانه جامع امورحقوقی 

 

سامانه جامع امور حقوقی، سامانه ای تحت وب بوده که با هدف مکانیزه سازی فرآیندهای کاری حوزه اداره کل و ادارات امور حقوقی به منظور ذخیره سازی متمرکز و یکپارچه اطلاعات پرونده ها و نامه ها، حفظ محرمانگی اطلاعات با در نظر گرفتن مالکیت داده، تسریع انجام چرخه ها و تعاملات اداری و دریافت سریع پاسخ ها و ارجاعات، ایجاد گزارشات تجمیعی، ارائه گزارشات آماری و نموداری تولید شده است.

عملیاتی سازی این سامانه، ضمن انعکاس سریعتر وضعیت پرونده ها به مسئولان مربوطه، پیگیری و کنترل آسان تر پرونده ها و نامه ها، و نظارت راحت تر دقیق تر بر روند اجرای فرآیندهای کاری را برای ادارات حقوقی به همراه خواهد داشت.

سامانه جامع امور حقوقی به منظور پوشش فرآيندهاي مرتبط با دفاتر حقوقي در دستگاه هاي اجرايي، شركتهاي مادر تخصصي و حوزه ستادي وزارتخانه ها، طراحي و پياده سازي شده است. با توجه به حوزه فعاليت دفاتر حقوقي، امكانات و قابليتهاي مورد نظر در قالب زيرسيستم هاي اصلي در ذيل در سامانه قابل ارائه خواهد بود. 

 

 

 

سامانه املاک و مستندسازی

 

سامانه املاک و مستند سازی ابزاري براي تصميم گيري هاي قانوني، مديريتي، اقتصادي و اجتماعي بوده و عنصر اصلي در برنامه ريزي و توسعه مي باشد. اين سيستم از يك سوي شامل يك پايگاه داده مي باشد كه حاوي اطلاعات توضيحي و فضائي زمين مرجع بوده و از سوي ديگر شامل روال ها و تكنيكهاي جمع آوري، به هنگام سازي، پردازش و توزيع داده ها مي باشد.

 

 ذینفعان سامانه:

 

معاونت حقوقي: توابعي هستند كه در امرحقوق رسمي تصدي زمين و املاك و نيز سازماندهي برنامه هاي اصلاحات زمين و ثبت آن فعاليت مي نمايند

معاونت مالي/ ذیحسابی: توابعي با دامنه اقتصادي و بهره برداري مالي از زمين بوده و هدف اصلي فعاليت آنها ارزش و بهاء زمين مي باشد.

معاونت پشتیبانی: توابعي با دامنه فعاليت كلان درخصوص تعديل و توسعه كاربري زمين و مسائل محيط زيست بوده و به توابع مديريت تعديلي نيزمعروف مي باشد.

 

اتوماسیون اداری تحت وب


سیستم اتوماسیون اداری تحت وب سگال علاوه بر ساماندهی فرآیندهای سازمانی، امکان انجام مکاتبات اداری را به صورت الکترونیک از هر نقطه جغرافیایی با سرعت بالا، سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند. سیستم اتوماسیون اداری تحت وب سگال سیستم با ایجاد بستری مناسب برای ثبت و گردش نامه و انواع فرم‌های سازمانی، پیگیری دقیق، گزارش اقدامات لازم و مدیریت بهینه‌ی جلسات، ضمن سرعت بخشیدن به روند مکاتبات درون سازمانی، امکان تعامل الکترونیک برون سازمانی را نیز فراهم می‌کند. مجموعه این امکانات با بهره‌گیری از برترین فناوری‌های تولید نرم‌افزار، با کاربری ساده و امنیت بالا ساخته شده است.

 

سامانه Web GIS


داده های مکانی نقش اساسی و زیربنایی را در سیستم های اطلاعات مکانی بر عهده دارند، چرا که عملکرد و موفقیت سایر عناصر به صحت، دقت و جامعیت داده های ورودی سیستم، که اکثرا داده های مکانی هستند، وابسته است. از طرفی یکی از پرهزینه ترین بخش های هر پروژه GIS، بخش جمع آوری داده های مورد نیاز است.


با پیشرفت فناوری های جمع آوری اطلاعات مکانی، هرروزه با حجم انبوهی از داده های مکانی در حوزه های مختلف مواجه هستیم.امروزه با توجه به نیاز روزافزون به داده های مکانی و مسائلی که به آنها اشاره شد، بحث زیر ساخت داده های مکانی و پورتالهای مکانی (GeoPortal) مورد توجه می باشند. مهمترین وظیفه پورتالهای مکانی هدایت کاربران جهت دستیابی سریع و کم هزینه به داده ها و  فرا داده های مکانی مورد نیاز می باشد. این سرویس ها می توانند نقش بسزایی در به اشتراک گذاری داده های تولید شده (Data Sharing)، توسعه روشهای ذخیره سازی و بازیابی داده های مکانی (Data Mining) و جلوگیری از موازی کاریها در تولید داده های مکانی داشته باشند.


سامانه Mobile GIS


اهمیت بکارگیری فناوری های متناسب در ابعاد مختلف زیست محیطی بویژه در سیستم های شهری پیچیده (کلانشهرها) می تواند باعث حل بسیاری از مسائل و چالش های زیست محیطی گردد. در حال حاضر، نشان دادن کاربردهای سیستم های نوین فناوری همانند انواع سیستم های موبایل جی. آی.اس و جی.پی.اس (Mobile GIS and GPS) در ابعاد مختلف محیط زیست شهری است. از انجا که بسیاری از داده ها و اطلاعات محیط زیست شهری مختصات پذیرند، بنابراین سیستم های دارای قابلیت و کارایی هستند که متناسب با دنیای واقعی باشند و ضمن آن بتوانند با توجه به فناوری های روز دنیا و سایر سیستم های مرتبط(همانند شبکه های ارتباطی و اینترنتی) و زیر ساخت های ابر نقشه الکترونیکی، سازگاری های لازم را داشته باشند. بکارگیری سیستم های متناسب موبایل جی.آی.اس فواید بسیار زیادی از جنبه های فنی، علمی و اجرایی ابعاد زیست محیطی دارند و باعث صرفه جویی در زمان، ورود و خروج عادی، خودکار و هوشمند داده ها و اطلاعات (انبار اطلاعات و داده کاوی Data Mining) و حل بسیاری از مسائل زیست محیطی می شوند.

 

سامانه Clearing House

 

مهمترین وظیفه Clearing House ها هدایت کاربران جهت دستیابی سریع و کم هزینه به داده های مکانی مورد نیاز می باشد. این سرویس ها می توانند نقش بسزایی در به اشتراک گذاری داده های تولید شده (Data Sharing)، توسعه روشهای ذخیره سازی و بازیابی داده های مکانی (Data Mining) و جلوگیری از موازی کاریها در تولید داده های مکانی داشته باشند.


سرویس Clearing House مجموعه ای از شبکه هاست که کاربران از طریق اینترنت به آن متصل می شوند و پس از معرفی پارامترهای مورد نظر، به جستجو می پردازند. نقشه ها، تصاویر ماهواره ای و سایر لایه های اطلاعاتی که خواص مورد نظر کاربر را تامین کنند، معرفی شده و سایر اطلاعات مرتبط با داده (متادیتا)، از جمله روش دسترسی به داده نیز معرفی می گردد. هدف اصلی Clearing House سهولت و هماهنگی در تبادل و اشتراک گذاری داده های مکانی بین مراکز، سازمان ها و افراد مرتبط با داده های مکانی است.

 

 

معرفی اجمالی گروه بین المللی سگال

این گروه ضمن بهره گيري از توانمندي گسترده در زمينه هاي مختلف مدیریتی، علمي، فني با همکاري جمعي از خبره ترين متخصصان مالی کشور، در زمينه اجرا، نظارت و مشاوره پروژه هاي مرتبط بصورت تخصصي خدمات مختلفی را در این حوزه با هدف توسعه حرفه، علوم و فناوری اطلاعات ارائه مینماید.

آخرین رویداد ها

با ما در ارتباط با شید

گروه بین المللی سگال
www.segalgroup.ir
کد پستی : 1586947818

88507363

info@segalgroup.ir

عضویت در خبر نامه

برای عضویت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید:

وب نویسان